Doprava - rozvoz v ČR i SK

NYNÍ SI MŮŽETE VYBRAT Z NĚKOLIKA ZPŮSOBŮ DOPRAVY

ČESKÁ POŠTA

Zboží zasíláme po celé České republice českou poštou na dobírku. Neplatíte tedy žádné peníze předem, ale až při převzetí zásilky. Totéž platí pro doručování do ciziny.

Cena poštovného a balného je nastavena pro několik variant doručení, avšak pro jakkoli velký objem zboží.

Můžete si zvolit některou z nabízených možností dodání zboží:

  1. Standardní Balík na dobírku s dobou doručení cca 2-3 pracovní dny je za cenu 195 Kč pro jednu objednávku a to i vpřípadě, že bude objednávka rozdělena do více balíků z důvodu většího množství zboží. 
  2. Standardní Balík na Slovensko zasíláme za paušální sazbu poštovného 280 Kč..
  3. Česká pošta - Balík do ruky obdržíte Vámi objednané zboží obvykle následující pracovní den za sazbu poštovného 195 Kč.
  4. Česká pošta - Balík na poštu Vám bude doručeno zboží obvykle  následující pracovní den na Vaši dodací poštu, a bude automaticky na Vaší dodací poště uloženo, do Vaší poštovní schránky dostanete informaci o uložení zásilky, tato služba je taktéž za sazbu poštovného 195 Kč.

​Pokud by jste chtěli platit převodem na účet, napiště k objednávce do poznámky, že chcete platbu převodem. My Vám hned pošleme údaje k provedení platby. Zboží odesíláme ihned po připsání peněz na náš účet.

 

Cena poštovného a balného se může lišit při doručování do ciziny. Přepočet dobírky na EURa provede Česká pošta vždy podle aktuálního měnového kurzu.

O případných změnách v sazbě poštovného bude bude zákazník informován vždy předem, a bude vyzván k potvrzení nebo stornu objednávky před odesláním zásilky emailem.

Termín doručení je zpravidla do 2-5 pracovních dnů od odeslání zásilky na Vámi určenou adresu, o odeslání Vás budeme informovat emailem. Doba doručení do ciziny se může od doby doručení v České republice lišit, a to podle aktuálních podmínek pro doručování České pošty.

Pokud si zásilku nezvládnete převzít, bude uložena na Vaší dodací poště. Zásilku si můžete nechat znovu doručit nbo prodloužit dobu uložení. Kontaktujte Vaši dodací poštu.

Svoji zásilku můžete sledovat zadáním podacího čísla do informačního systému Sledování zásilek.

ZÁSILKOVNA

Zboží zasíláme po celé České republice přes Zásilkovnu na dobírku.

Můžete si zvolit jednu ze dvou možností:

1.Doručení na výdejní místo - zásilka se běžně doručuje do druhého pracovního dne, cena je 129Kč

2. Doručení na adresu - zásilka se běžně doručuje do druhého pracovního dne, cena je 129Kč

Svoji zásilku můžete sledovat zadáním trasovací ho čísla zde Sledování zásilek

  1.  
Používá opensource systém OpenCart | R.V.D. army shop © 2023 | Created by Casey Kraft in 2010