Aktuality

nejnovější..

 

 


"Kuličkovky com" jsou na Facebooku

Na našich facebookových stránkách Kuličkovky com najdete aktuální novinky, můžete se podělit o své zkušenosti, sdílet nás se svými přáteli, komentovat, přidávat svoje příspěvky, a ohodnotit nás.


Nová sekce "Služba Hlídací pes"

Přidali jsme do Informační části stránek list Služba Hlídací pes.


Nová sekce "Služba Informace do Emailu"

Přidali jsme do Informační části stránek list Informace do Emailu.


Informace o počtu dostupných kusů zboží

V detailu zboží jsou nyní u jednotlivých výrobků uvedeny informace o počtu dostupných kusů zboží, které máme k dispozici k okamžitému odběru na prodejně, a nebo k dispozici na našich dodavatelských skladech. Informace jsou pouze orientační. Internetová prodejna si vyhrazuje právo na chyby. Vaše objednávky jsou vyřizovány postupně každý den v pracovní době, a stavy jsou uvedeny včetně dostupných kusů na kamenné prodejně v době aktualizace. Vzhledem k tomu se může stát, že než příjde na řadu Vaše objednávka, může se stav počtu kusů měnit. Pokud nastane situace, že Vámi objednané zboží se stane v době kompletace Vaší objednávky Nedostupným, budeme Vás přednostně kontaktovat telefonicky (na telefon uvedený v objednávce), pokud se Vám nedovoláme, zašleme Vám o změně stavu neprodleně informaci na Vámi uvedený email. Informace o počtu kusů zboží jsou průběžně aktualizovány.


K čemu je dobrá služba "Můj Nákupní seznam"

Jistě jste si všimli v detailu výrobku odkazu "Přidat do Nákupního seznamu". Přečtěte si jak můžete i Vy tuto službu používat pro Vaši spokojenost.


Nový modul - "Doplnili jsme zásoby zboží"

Na úvodní stránce vždy naleznete, co je u nás nového. Kromě toho se však také často ptáte, jestli jsme už doplnili zásoby dříve vyprodaného zboží. Přidali jsme tedy okénko, ve kterém naleznete naposledy doskladněné zboží. Nabídka je aktualizována pravidelně jednou až dvakrát za 14 dnů.


Novinka - aktuální informace o počasí u nás

Abyste si mohli lépe naplánovat cestu k nám, přidali jsme na hlavní stránku informace o aktuálním počasí s výhledem na celý týden.


Možnost přikoupení záruky na střelbu u některých kuličkovek

V rámci řešení otázek záručního servisu jsme rozšířili možnosti výběru. U některých kuličkovek, které jsou prodávány jako "dekorační bez servisu na střelbu", jsme v detailu zboží přidali možnost volby se servisem na střelbu. Zakoupení dvouleté servisní doby Vás vyjde na pouhých 150Kč včetně DPH. Pokud je u daného zboží tato možnost dostupná (jedná se převážně o kuličkovky s kovovým povrchem), lze vybrat možnost zakoupení se servisem v detailu popisu zboží. Upozorňujeme, že záruka se NEVZTAHUJE na běžné opotřebení zbraně, na vady způsobené nesprávným střelivem nebo nevhodným či nešetrným zacházením, na vady způsobené pádem zbraně, rozlomení nebo mechanické poškození materiálu, ani na vady způsobené při přepravě zboží.


Nová sekce Aktuality

Dne 3.9.2013 přidáváme jako novou sekci Aktuality, kde naleznete aktuálně přidané nové informace o změnách, vylepšeních či nových možnostech.

Používá opensource systém OpenCart | R.V.D. army shop © 2023 | Created by Casey Kraft in 2010